Спеціалізована школа №200
імені Василя Стуса


Ваши сообщения автор сайта не принимает.
Всего 19 сообщений

 
 school2002018-08-27 12:06:17 
Шановні відвідувачі сайту!
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян»
Стаття 3. Основні терміни, що вживаються в цьому Законі
Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.
Стаття 5. Вимоги до звернення
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Стаття 8. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню
Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
Тому адміністрація школи не має наміру в подальшому відповідати на анонімні заяви, скарги і зауваження і виправдовуватись на анонімні звинувачення, які навіть не несуть конкретики.
В подальшому форум працюватиме з премодерацією повідомлень користувачів.
Надсилайте свої запитання, зауваження та пропозиції на адресу schooln200@gmail.com з приміткою "На сайт".
 
 Виталий Плахотнюк2019-02-22 11:16:43 
Доброго дня!
Прошу звернути Вашу увагу на залізні накривки на даху школи по всьому периметру. Вони не закріплені належним чином і під час вітру постійно підіймаються. Особливо небезпечно над входом до молодшої школи. Відірвавшись від парапету залізна бляха може наробити лиха. Вимагаю негайно виправити недоліки або перекрити вхід до молодшої школи і позначити небезпечну зону сигнальною стрічкою. Писати листи підрядникам і чекати відповіді може бути запізно. Вимушений буду викликати поліцію та телебачення якщо не буде жодних дій з боку адміністрації навчального закладу найближчим часом.
1 Адміністрація школи2019-02-22 11:23:321 год назад
 Шановні батьки.
Проблема з накривками хвилює не тільки Вас. Після звернень адміністрації школи до відповідних інстанцій:
1. 21.02.2019 проведено обстеження стану даху; встановлено, що з внутрішньої сторони закривки закріплені надійно, з зовнішньої - майже не закріплені; складено акт про недоліки.
2. З 22.02.2019 будівельна організація має приступити до усунення недоліків.
 
 Ксенія Слюсар2019-01-14 13:22:34 
Добрий день!
на цьому тижні відводжу сина, учня 3-Д класу, до школи і допомагаю йому підніматися зовнішніми сходами молодшої школи. Сходи дуже слизькі! Це небезпечно для здоров`я та життя всіх, хто ним користується! декілька наморожених ганчірок, що постелені на сходах, не виправляють ситуацію. Плитка, що лежить на сходах, думаю, не підходить для зовнішнього використання. Я вимагаю від адміністрації школи негайно прийняти міри для усунення даної проблеми, поки хтось з учнів або вчителів не покалічився на цих сходах.
1 Адмін2019-01-14 13:23:141 год назад
 Шановні батьки.
Проблема зі сходами до нового корпусу існує. Адміністрація школи двічі направляла листи до організації, що виконує ремонтні роботи, з вимогою усунути вказані недоліки та покрити плитку відповідним резиновим настилом. На листи отримали відповідь, що дані скарги будуть враховані. Тому і використовуються старі килимки, щоб хоч якось зменшити можливість отримати травму.
 
 Oleh Herasymenko2018-08-27 11:32:22 
Доброго дня. Чи відбудеться 1-го вересня щось типу Першого дзвоника?

І чому в мене написано "Ваши сообщения автор сайта не принимает."
на сторинці сайту school200.io.ua/journal
1 school2002018-08-27 12:03:201 год назад
 Доброго дня.
1. 1 вересня - вихідний день, навчання розпочнеться 3.09. Лінійка для 1-х, 9-х та 11-х класів розпочнеться 3.09 о 8-30 біля входу до молодшої школи; всі інші класи о 8-30 розпочинають навчання.
2. Напис "Ваши сообщения автор сайта не принимает" означає, що додавати коментарі без премодерації користувачі не можуть.
2 school2002018-08-28 11:32:271 год назад
 Уточнення: для 1-х, 9-х, 11-х класів початок о 8-45. Буде флешмоб та перший дзвоник. Лінійки не буде
 
 Адмін2018-06-12 12:36:45 
Від Svitlana Yusypenko
Доброго дня!

Чи можна дізнатися за підручниками яких авторів будуть працювати у 7 класі? Чи планується завести подібний розділ на сайті?
Алгебра
Біологія
Всесвітня історія
Географія
Геометрія
Інформатика
Історія середніх віків
Історія України
Література
Основи здоров’я
Світова література
Українська література
Українська мова
Фізика
Французька мова
Хімія
1 Адмін2018-06-12 12:40:131 год назад
 Доброго дня.
Алгебра - Мерзляк А.Г. та ін.
Геометрія - Мерзляк А.Г. та ін.
Історія України – Гісем О.В. та ін.
Всесвітня історія – Гісем О.В. та ін.
Фізика - Бар’яхтар В.Г. та ін.
Географія – Коберник Р.Р. та ін.
Французька мова – Кліменко Ю.М. та ін.
Біологія – Остапченко Л.І. та ін.
Світова література – Волощук Є.В. та ін.
Хімія – Попель П.П. та ін.
Українська література – Коваленко Л.П. та ін.
Українська мова – Єрмоленко С.Я. та ін.
Інформатика - Ривкінд Й.Я. та ін.
Музичне мистецтво – Масол Л.М.
Трудове навчання – Терещук А.І. та ін.
На поточний момент створення такої рубрики на сайті не планується.
 
 Адмін2018-05-11 10:39:58 
Від
Богдана Антонь
Доброго дня, дуже цікавить питання шкільного табору, однозначної інформації немає, так як класний керівник на довготривалому лікарняному, а батьки всі в здогадках, якщо можна, розясніть будь-ласка, у якій школі буде табір, з якого і по яке число,в які години працює табір, яка вартість, куди вносити оплату і які і куди документи для цього потрібні. Щиро вдячна)))
1 Адмін2018-05-11 10:46:231 год назад
 Впродовж п'ятниці-понеділка формуються попередні списки учнів 1-5 класів, які бажають відвідувати табір. Наша школа закріплена за табором, який працюватиме на базі сш №50.
На поточний момент повної інформації про функціювання табору немає, тому відповісти детально на поставлені питання з'явиться можливість лише після 15-го числа.
 
 Адмін2018-04-13 08:57:55 
Від Lyudmila Batsiun

Прошу розглянути можливість компостування харчових відходів на території школи, взявши участь у проекті "Компола" - спільний екологічний проект Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства освіти та науки України, направлений на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання.

Участь у програмі безкоштовна, встановлення контейнеру та сам контейнер - також.
Компост можна використати для шкільних клумб.
Реєстрація шкіл-учасниць проводиться до 24 квітня.

Умови, необхідні для успішного впровадження проекту компостування харчових відходів:
– можливість встановлення компостера в затіненій зоні, безпосередньо на ділянці відкритого ґрунту, на огородженій території, на відстані не менше 2 метрів від стін прилеглих будівель.
– наявність в шкільній їдальні таких харчових відходів в загальному обсязі 10-20 літрів (орієнтовна густина харчових відходів – 370 кг/м3):
– очистки сирих овочів та фруктів;
– шкаралупа сирих яєць;
– заварка від чаю;
– залишки крупи чи каші без додавання масла.
– можливість додавання до компостеру опалого листя.

Реєстрацію щколи можна здійснити за посиланням:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTB4npcaqXFrsE2VqdOFyduWTSTgB5_t9d6cBh9wp-rF1DoA/viewform

Як на мене, школа є однією з тих зон, що впливають на формування особистості людини, яка згодом перетворюється на свідомого громадянина. Відходи є складовою частиною життя, якщо людина живе усвідомленим життям - вона піклується про захист довкілля, та про те, щоби відходи життєдіяльності завдавали найменшої можливої шкоди навколишньому середовищу.
Єдиний спосіб втілення будь-яких змін в життя - це бути частиною таких змін.

Буду рада, якщо школа, в якій навчається мій син, буде долучена до такого проекту.

Наперед вдячна.
1 Адмін2018-04-13 09:14:251 год назад
 Доброго дня.
Школа з 2014 року зареєструвалась для участі в програмі термосанації будівель бюджетної сфери. Як всі знають, роботи розпочались тільки влітку 2017 року і на сьогодні термін закінчення робіт не визначений.
Тому адміністрація школи вважає за недоцільне в поточному році участь в інших проектах (як мінімум, під час ремонтних робіт неможливо забезпечити розташування компостера на огородженій території).
 
 Адмін2017-12-15 12:21:08 
Шановні батьки! Оскільки, у Вас виникає багато питань і об’єктивних нарікань з приводу проведення в школі та на території навчального закладу ремонтних робіт, адміністрація школи повідомляє наступне:
Перед початком ремонту у навчальному закладі за програмою «Термомодернізація загальноосвітнього навчального закладу №200 ім. В.Стуса на вул.. Семашка, 9» було проведено збори (протокол №1 від 07.07.2017 р. ) за участю адміністрації школи, представників батьківської громади та педколективу, керівників та підрядників з питань будівельно-ремонтних робіт, представників Департаменту освіти, РДА Святошинського району м.Києва, начальника управління освіти Святошинського району. На зборах були обговорені питання, щодо проведення ремонту школи за проектом по термомодернізації та створення умов для здійснення навчально-виховного процесу під час робіт. Батькам було запропоновано на період ремонту в закладі освіти перевести учнів на тимчасове навчання в другу зміну у три школи найближчого розташування (оскільки, в школі навчається близько 1300 дітей, організувати навчання в одному закладі неможливо). Це прискорило б виконання деяких ремонтних робіт в навчальних кабінетах та приміщеннях закладу та позбавило б дітей від тимчасового дискомфорту, на який зараз школа отримує нарікання. Батьки категорично відмовились від даного шляху та дали згоду на навчання дітей у своїй школі, усвідомлюючи можливість форс-мажорних обставин при виконанні планових робіт. Колектив школи докладає всіх зусиль, щоб організовувати безпечне і комфортне перебування дітей у закладі і, як завжди, відповідальність за життя і здоров’я дітей несуть адміністрація школи та вчителі. Якщо батьки класу звернуться із заявами про тимчасове навчання дітей в іншій школі, адміністрація готова вирішити це питання. Якщо батьки в індивідуальному порядку хочуть на період ремонту перевести свою дитину до іншого закладу, адміністрація школи гарантує поновлення дитини на навчання по закінченню терміну виконання ремонтних робіт (згідно заяви батьків). На жаль, адміністрація школи не керує проведенням ремонту, тому вплинути на певні обставини не завжди є можливим. Дякуємо батькам за розуміння, небайдужість та підтримку. Готові до спілкування та розгляду пропозицій. Сподіваємось на закінчення ремонтних робіт до 1 вересня 2018 року.
 
 Наталия2016-01-19 17:10:28 
Есть ли в школе логопед ?
1 адмін2016-01-20 11:46:244 года назад
 Логопед Видря Надія Григорівна
робочі години:
Пн, Ср, Пт - 12-00-15-20
Вт, Чт - 14-00-18-00
Кабінет знаходиться на 4 поверсі нового корпусу школи.
 
 Марина2014-09-04 19:16:38 
Доброго дня!
1.Скажіть будь-ласка за яким посібником вивчається англійська мова в середній та старшій школі?
2. За яким посібником вивчається французька мова в середній та старшій школі?
1 адмін2014-09-05 12:21:025 лет назад
 Англійська мова
7 клас - Gate Way A2
8 клас - Gate Way B1
9 клас - Gate Way B1+
10 клас - Gate Way B2
11 клас - Gate Way B2+
Французька мова вивчається за підручниками, які надає МОН. Тобто це різні автори. Якщо Вас цікавить конкретний клас, зверніться до бібліотеки школи.Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя