Тренінг «Охорона праці очима дітей»

провела Аліна Вацюк (10-А клас)

13 березня 2014 року з метою поглиблення знань учнів про охорону праці,  надання  інформації про здоров’я та фактори, що впливають на формування поведінки без загроз, в спеціалізованій школі №200 пройшов урок-тренінг «Охорона праці очима дітей», який підготувала група учнів-тренерів за системою «Рівний-рівному». На уроці були присутні головний інспектор Держпромнагляду України з охорони праці в м.Києві та Київській області Равчин Олександр Романович, директор школи Алєксандрова Тетяна Миколаївна та вчителі школи.

Під час уроку тренери звернули увагу на законодавчі акти, які регулюють права і обов’язки громадян України з охорони праці, розглянули низку прикладів загрозливих ситуацій, виокремили причини, що призвели до даних ситуацій, проаналізували правила поведінки в кабінетах школи до, під час та після уроку.

Гості високо оцінили підготовку тренерів.

В заключному слові Савченко О.Р. звернув увагу учнів на відповідальність за порушення норм охорони праці.

Обновлен 27 мар 2015. Создан 16 мар 2015