Звітно-виборча конференція шкільного самоврядування

9 квітня 2015 року в спеціалізованій школі №200 відбулась звітно-виборча конференція шкільного самоврядування.

Рада шкільного самоврядування звітувала за свою роботу під час 2014/2015 н.р. та представила аналіз своєї роботи за період з 2012 по 2015 роки.

Для лідерів шкільного самоврядування прийшла пора залишити школу - вони випускники. Нові, свіжі сили вливаються в роботу. Тому і зробили аналіз роботи - щоб показати свій шлях, щоб показати свої помилки та шлях до своїх досягнень.

А активні восьмикласники прагнуть стати на чолі ради, тому і кандитатів на посаду голови ради самоврядування було багато:

1. Надія Штиль;

2. Вікторія Провороцька;

3. Даня Войцещук;

4. Піонтковська Євгенія.

І навіть учениця 7-го класу Мусієнко Валерія висунула свлю кандидатуру на посаду голови ради самоврядування.

Програми кандидатів були близькими за суттю: учні хочуть мати більше можливостей для спорту, для розваг, для впливу на життя школи. Більшість із кандидатів при цьому підкреслювали і своє розуміння власної відповідальності за зміни, які вони зможуть внести в позакласне життя школи.

Голосування виявило, кому ж найбільше довіряють учні: новим головою самоврядування школи став Даня Войцещук.

Щиро вітаємо Даню! Сподіваємось, що нове покоління лідерів віддасть весь свій потенціал на примноження досягнень своїх попередників.

Создан 14 апр 2015