Свято першого дзвоника.

1 вересня в спеціалізованій школі  №200 відбулась традиційна лінійка, присвячена Дню знань. Школа зустріла своїх учнів святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів.

На лінійку завітали  депутат Київради, секретар постійної комісії Київради з
питань бюджету та соціально-економічного розвитку Георгій Ігорович Ясинський, начальник фінансового управління Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Ігор Павлович Дорош, головний спеціаліст відділу з питань загальної середньої освіти РУО Людмила Голованенко.

Директор школи Т.М.Алєксандрова привітала з новим навчальним роком учнів, учителів, батьків. В своєму виступі вона підкреслила, що школі є чим пишатись: за результатами ЗНО майже всі випускники 11-х класів вступили до вищих навчальних закладів України. І.П.Дорош зачитав присутнім звернення голови Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Іллі Сагайдака.

А потім був перший трепетний виступ першокласників, і шкільний вальс закружляв, і за  руки з дорослими одинадцятикласниками малеча вперше переступила поріг школи.

І хочеться, щоб в той день, коли вони поведуть першокласників до класів, їм було чим пишатись: перемогами на змаганнях, на олімпіадах і конкурсах, відмінним навчанням, сформованим здоровим способом життя.

Создан 01 сен 2015