Учні школи відзначили День Миру.

21 вересня 2015 року з метою ознайомлення з історією започаткування Міжнародного Дня Миру; виховування у дітей почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, сприяння формуванню активної

життєвої позиції, спонукання учнів до активної участі в житті суспільства в спеціалізованій школі №200 відбулась низка заходів, присвячених Дню Миру.

25 років тому у світі проголосили Міжнародний День Миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. Учні молодшої прийняли участь в конкурсі малюнків «Ми – за мир»; учні середньої школи прикрасили подвір’я школи малюнками крейдою на тему «Мир – це щастя»; члени учнівського самоврядування підготували і провели майстер-класи «Журавлики миру», під час яких не тільки навчили молодших школярів створювати паперових пташок, які є символом свята, а й ознайомили з історією появи цієї зворушливої традиції.

І вірилось всім – і учням, і вчителям, - що цей день буде днем тиші в зоні АТО. День Миру – а так хочеться, щоб він став Роком Миру, Десятиліттям Миру. Можливо так і буде – будемо ж в це вірити, будемо ж для цього робити все, що в змозі.

Создан 22 сен 2015