Зустріч з представниками правоохоронних органів

11 листопада 2015 року з метою попередження та профілактики правопорушень; розвитку правової та здоров’язберігаючої компетенції до спеціалізованої школи №200 на зустріч з учнями завітали інспектор Кримінальної виконавчої інспекції Святошинського району майор внутрішніх справ Долгій Ігор Юрійович, головний спеціаліст служби у справах дітей Святошинської  районної в м.Києві державної адміністрації Шевчук Наталія Леонідівна, представники Міжнародної Антинаркотичної Асоціації Озерний Кирило Анатолійович та Манацький Руслан Валерійович.

Під час зустрічі гості розповіли учням про відповідальність за скоєння правопорушень; ознайомили з переліком правопорушень, за які передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність; звернули увагу на проблеми, які породжуються вживанням алкогольних та наркотичних речовин. Гості також відзначили, що незнання законів не звільняє від відповідальності і підкреслили необхідність вивчення  правознавства.

Окремо виділили питання про співвідношення прав та обов’язків дітей. Гості підкреслили, що права дитини мають бути захищені і ознайомили учнів з переліком їхніх прав. Шевчук Н.Л. підкреслила недопустимість насилля в сім’ї і ознайомила учнів з контактними даними служби у справах неповнолітніх Святошинського району м.Києва.

Адміністрація школи вдячна гостям за співпрацю та висловлює сподівання на продовження розпочатого діалогу між учнями та представниками правоохоронних органів.

Создан 11 ноя 2015