Стежками Шевченка

9 березня 2016 року з метою розширення знань учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка; виховання почуття гордості за талановитого сина України, формування бажання читати твори Великого Кобзаря; виховання любові до національної культури; формування громадської компетентності та з нагоди святкування дня  народження поета в спеціалізованій школі №200 учні були проведені літературно-музичні виховні години «Стежками Шевченка» для 6-7 класів.

Найкраще долю Кобзаря описують слова Івана Франка:” Він був сином мужика і став володарем в царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури… Доля переслідувала його в житті, скільки лиш могла, та вона не зуміла перетворити золота його душі на  іржу … Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу славу, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватиметься його твори”.

Здавалося б, пройшли роки, десятиліття. І ніби мало б стати менше читачів. Однак слова великого поета звучать завжди, коли йде за Україну бій. Вірші звучать і в серці відгук знайдуть. Це предок наш, який немов пророк нас закликав до єдності, до захисту рідної Батьківщини, до збереження безцінних здобутків української культури.

От і сьогодні звучали вірші Кобзаря –  ті, які всі знають напам’ять,  ті, які запали в душу. А ще учні переглянули фільм про Шевченка-художника, почули пісні, написані на слова його віршів.

Не зламати український народ, поки українці пам’ятатимуть вірші Т.Г.Шевченка.

Создан 10 мар 2016