Спеціалізована школа №200
імені Василя Стуса

День відкритих дверей
18 березня 2016 року в спеціалізованій школі №200 традиційно відбувся «День відкритих дверей».

 Здавалося лише нещодавно до школи прийшло поповнення – а першачки вже готуються до свята прощання з букварем. І школа готується приймати нове поповнення.

 Перед батьками майбутніх першокласників постають запитання: «Яку школу обрати? Чи добре буде їх дитині в обраній школі? Чи почуватиметься вона комфортно, чи зустріне розуміння, чи знайде друзів?»

 Щоб відповісти на ці запитання в спеціалізованій школі №200 щорічно запрошуються батьки майбутніх першокласників на «День відкритих дверей». Цього року захід розпочався в світлиці. Директор школи Т.М.Алєксандрова ознайомила батьків    з історією та традиціями школи.  Заступник директора школи з навчально-виховної роботи (початкова школа) Дятел О.І. ознайомила батьків з Інструкцією про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців)  до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003 №389, з умовами та термінами прийому учнів до 1 класу, режимом роботи школи, тижневим навантаженням тощо.

 Заступник директора з навчально-виховної роботи (іноземні мови) Гуреш Н.О. ознайомила батьків з програмними вимогами з англійської мови та відповіла на запитання, які виникли під час її розповіді.

 Наступним етапом заходу стала екскурсія до приміщень молодшої школи. Батьки оглянули їдальню, спортивну залу №2 (для молодшої школи), бібліотеку, відвідали кабінет психолога.

 Познайомились гості і з вчителями початкових класів, які в наступному році будуть працювати з першими класами.

 Сподіваємось, що гості отримали відповіді на всі запитання

 

 

 Создан 18 мар 2016