КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПУНКТ для батьків дітей з особливими освітніми потребами.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

На базі управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації функціонує КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПУНКТ для батьків дітей з особливими освітніми потребами.

Спеціалісти Пункту нададуть вам консультативну допомогу 17.04.2018 року з 16.00 до 18.00 з наступних питань:

1. Порядок зарахування дітей з особливими освітніми потребами у заклади дошкільної освіти (до інклюзивних/спеціальних груп), заклади загальної середньої освіти (до інклюзивних/спеціальних класів):

-перелік документів для зарахування до інклюзивних/спеціальних груп закладів дошкільної освіти; інклюзивних/спеціальних класів закладів загальної середньої освіти;

-мережа закладів освіти (у тому числі зі спеціальними, інклюзивними групами/класами).

2. Особливості організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами:

-освітні програми: адаптація та модифікація навчальних матеріалів;

-створення умов успішної соціалізації дітей з особливими освітніми потребами у закладі освіти;

-особливості психолого-педагогічного супроводу;

-організація корекційно-розвиткової роботи.

Записатись на консультацію ви зможете з 03.04.2018 (9.00-18.00) за телефоном: 274-95-31 або, надіславши заявку на електронну адресуivamet1@gmail.com.

Для організації ефективної роботи консультативного пункту просимо повідомити наступну інформацію: ваше прізвище, ім’я, по-батькові; питання, з яких ви бажаєте отримати роз’яснення або консультативну допомогу; перелік фахівців (психолог, соціальний педагог, фахівець з питань дошкільної освіти/загальної середньої освіти/інклюзивної освіти), консультації яких вам потрібні.

Графік роботи консультативного пункту буде розміщено додатково на сайті РУОМС.

Создан 11 апр 2018