Спеціалізована школа №200
імені Василя Стуса

 

Педагогічний колектив




Педагогічний колектив

 

ПІБ вчителя

Посада

Категорія, звання

Класне керівництво

АЛЄКСАНДРОВА 
Тетяна Миколаївна

 

Приймальний день

ВІВТОРОК

Директор школи


вчитель української мови та літератури

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

МАЛЯРЕНКО
Тетяна Леонідівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Вчитель фізики

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

СТЕЦЕНКО
Любов Вікторівна

Заступник директора з виховної роботи

Вчитель англійської мови

І категорія

 

ГУРЕШ
Наталія Олександрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи (інозем. мови)

Вища категорія

Учитель-методист

 

ДЯТЕЛ
Оксана Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи (поч. школа)

Вчитель початкових класів

Вища категорія

Cтарший учитель

 

ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

НАВРОЦЬКА

Інна Михайлівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

Cтарший учитель

1-Д клас

ОСИПОВА 
Тетяна Миколаївна

Вчитель початкових класів

І категорія

1-Гклас

ШАЛУПІНА
Наталія Олегівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст
старший учитель

1-Б клас

ЛАНІНА
Вікторія Віталіївна

Вчитель початкових класів

І категорія

1-   В клас

ДУДАРЕНКО
Людмила Михайлівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

1-   А клас

ГАВРУТЕНКО
Галина Михайлівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст
старший учитель

2-А клас

ЗАГОРОДНЯ
Тетяна Михайлівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

Старший учитель

2-Г клас

КОРСУНЕНКО
Ірина Володимирівна

Вчитель початкових класів

І категорія

2-Д клас

КОЛОМІЄЦЬ
Надія Віталіївна

Вчитель початкових класів

І категорія

2-Б клас

ТАТАРЧУК

Ірина Олександрівна

Вчитель початкових класів

спеціаліст

2-В клас

ОЛЯНЧУК 
Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
старший учитель

3-А клас

МАЛИШЕВА
Валентина Сергіївна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

4-д КЛАС

СТРУЦ
Віта Карпівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
старший учитель

3-В клас

БОРОВИК

Людмила Миколаївна

Вчитель початкових класів

І категорія

3-Г клас

МАЗУР
Олена Сергіївна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
старший учитель

3-Б клас

ЧОПИК
Оксана Степанівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

старший учитель

4-В клас

ЮЩЕНКО
Наталія Василівна

Вчитель початкових класів

І категорія

Cтарший учитель

4-А клас

ЩЕРБАК 
Оксана Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
старший учитель

4-Б клас

АНДРОЩУК 
Тетяна Василівна

Вчитель початкових класів

І категорія

4-Г клас

МЕЛЬНИЧУК

Людмила Семенівна 

Вихователь ГПД

ІІ категорія

 ГПД

РУДЕНКО
Наталія Василівна

Вихователь ГПД

І категорія

ГПД

МЕЛЬНИК 
Марія Захарівна

Вчитель англійської мови

І категорія

ГПД

ЛІХАЧОВА

Наталія Григорівна

Вчитель російської мови та літератури

/читання

І категорія

 ГПД

ПОПОВА

Людмила Іванівна

Вихователь ГПД

спеціаліст

 ГПД

Кафедра вчителів української мови та літератури

ДЕМ’ЯНЧУК 
Любов Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

ФЕДОРОВИЧ
Надія Сергіївна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія,

Старший учитель

6-А клас

СОКОЛОВИЧ 
Ірина Григорівна

Вчитель української мови та літератури

ІІ категорія

9-В клас

СІМУНІНА
Олена Василівна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія

Учитель-методист

9-Г клас

БІЛА

Лариса Михайлівна

Вчитель української мови та літератур

Вища категорія
Учитель-методист

8-Г клас

ХОМЕНКО

Тамара Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія

Старший учитель

 6-В клас

СЕМЕНОВА

Альона Олександрівна

Вчитель української мови та літератури

ІІ категорія

7-В клас

Кафедра вчителів  світової літератури та російської мови

МАКСИМИШЕНА
Юлія Миколаївна

Вчитель світової літератури

І категорія

6-д клас

ВЛАСЕНКО
Ольга Юріївна

Вчитель світової літератури та російської мови

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

ЗАБІЯКА
Надія Анатоліївна

Вчитель світової літератури

Вища категорія
старший учитель

7-А клас

БАРКАР 
Наталія Василівна

Вчитель російської мови та світової літератури

Вища категорія старший учитель

11-А клас

Кафедра вчителів математики, фізики та інформатики

БЕВЗЮК
Ніна Романівна

Вчитель математики

Вища категорія
вчитель-методист

9-Б клас

ТЕЛЬОВИЧ
Олександра Теофілівна

Вчитель математики

Вища категорія
старший учитель

 

ДАНЕВСЬКА
Ірина Михайлівна

Вчитель математики

Вища категорія
старший учитель

6-Г клас

МОСТОВА 
Антоніна Анатоліївна

Вчитель математики

Вища категорія

5-Б клас

ПРИХОДЬКО
Людмила Іванівна

Вчитель математики

І категорія

 

ПИЛИПЕНКО
Тамара Андріївна

Вчитель фізики

Вища категорія
старший учитель

 

ЛЮБАРЕЦЬ

Дмитро Сергійович

Вчитель фізики

І категорія

8-Б клас

ГАВРИЛЬЧЕНКО 
Ірина Василівна

Вчитель інформатики

Вища категорія
старший учитель

 

КОЛІСНИК

Олена Миколаївна

Вчитель інформатики

Спеціаліст

 

Кафедра вчителів біології, хімії та географії

ЗАЦАРИННА 
Наталія Андріївна

Вчитель географії

Вища категорія
вчитель-методист

 

ЛЮТА
Вікторія Володимирівна

Вчитель географії
вчитель англійської мови

Вища категорія

 

ВОРОНЮК 
Тетяна Іванівна

Вчитель географії

Вища категорія

6-Б клас

КОНДРАТЕЦЬ

Дарина Григорівна

Вчитель географії

Вища категорія,

Вчитель-методист

 

ВОЛОШИНА 
Олена Вікторівна

Вчитель хімії

Вища категорія,

старший учитель

7-Г клас

БАЛАШОВА 
Ольга Василівна

Вчитель біології

Вища категорія,

Вчитель-методист

 

ПЕРЕГОЙ
Ірина Павлівна

Вчитель біології

Вища категорія
Вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

Кафедра вчителів історії та правознавства

ФЕДИНА 
Людмила Олександрівна

Вчитель історії

Вища категорія

 

КІМ

Світлана Євгенівна

Вчитель історії

Вища категорія

5-Г клас

ДОРІЧЕНКО

Тетяна Андріївна

Вчитель історії

Вища категорія

9-А клас

МОСКАЛЬЧУК
Юрій Валерійович

Вчитель історії

І категорія

 

Кафедра вчителів іноземних мов

АЛІЄВА 
Олена Валентинівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія,

старший учитель

 

БУБЛИК 
Жуанна Миколаївна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
старший учитель
кандидат наук

 

КОВАЛЕНКО
Валентина Єгорівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

КОЛЕСНИК
Галина Леонівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
Учитель-методист

10-А клас

ПОТЬОМКІНА
Вікторія Євгенівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

Старший учитель

 

КОВПАК 
Тетяна Василівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
Учитель-методист

11-Б клас

ТИЩЕНКО

Тетяна Василівна

Вчитель англійської мови

спеціаліст

 5-А клас

ЗадорожнА

Тетяна Василівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

 

ПАНЧЕНКО
Анатолій Пилипович

Вчитель англійської мови

І категорія

 

ПОЛОВИНА
Наталія Олексіївна

Вчитель англійської мови

І категорія

 

СИНЯВСЬКА 
Тетяна Борисівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

 

КОВАЛЕНКО
Жанна Леонідівна

Вчитель англійської мови

І категорія

 

СОКОЛОВСЬКА 
Наталія Миколаївна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
старший учитель

 

САЛТИКОВА
Інна Володимирівна

Вчитель англійської мови

І категорія

 

САЯПІНА
Юлія Борисівна

Вчитель англійської мови

ІІ категорія

 5-В клас

КОВАЛЬОВА
Людмила Дмитрівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

 

КІРГЕТОВА
Лариса Валентинівна

Вчитель французької мови

Вища категорія,

старший учитель

8-В клас

ШЛЯХТА 
Людмила Володимирівна

Вчитель французької мови

Вища категорія

10-Б  клас

ЗАБРОЦЬКА 
Людмила Василівна

Вчитель французької мови

Вища категорія

7-Б клас

ОРІХОН
Іван Федорович

Вчитель французької мови

Вища категорія

 

ШВЕЦЬ 
Ольга Олександрівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

 

ЄВТУШЕНКО

Юлія Іванівна

Вчитель англійської мови

ІІ категорія

 

ЛОКАЙЧУК

Валентина  Юріївна

Вчитель англійської мови

ІІ категорія

 

ВІТВИЦЬКА

Вікторія Юріївна

Вчитель англійської мови

ІІ категорія

 

ШЕВЧУК

Наталія Михайлівна

Вчитель англійської мови

ІІ категорія

 

Кафедра вчителів трудового, фізичного та образотворчого виховання

ЛУК’ЯНЕЦЬ 
Віра Петрівна

Вчитель трудового навчання

Вища категорія
старший учитель
Відмінник освіти України

 

КАСЯНЧУК 
Михайло Володимирович

Вчитель трудового навчання

Вища категорія

 

ЗВЄНОВА
Яна Миколаївна

Вчитель трудового навчання

ІІ категорія

8-А клас

МАКАРЕНКО
Роман Миколайович

Вчитель фізкультури

ІІ категорія

 

ЖЕЛЕЗНЯК
Ірина Миколаївна

Вчитель фізкультури

Вища категорія

 

ХРИПТА
Віталій Теодорович

Вчитель фізкультури

Вища категорія

 

МАКСИМЕНКО
Світлана Володимирівна

Вчитель фізкультури

І категорія

 

ЩЕРБАК 
Дмитро Вікторович

Вчитель фізкультури

ІІ категорія

 

БЛАЖЕВСЬКА

Вікторія Юріївна

Вчитель фізкультури

спеціаліст

 

ТИТАРЕНКО
Ольга Борисівна

Вчитель художньої культури

І категорія

 

ШВЕЦЬ 
Олександр Лукич

Вчитель музики

Вища категорія

Старший учитель
Відмінник освіти України

 

СЕМЕНОВ

Юрій Володимирович

«Захист Вітчизни»

ІІ категорія

 

АЛЄКСАНДРОВА
Людмила Віталіївна

Соціальний педагог

 І категорія

 

ПОДОЛЯНЕЦЬ

Ірина Василівна

Педагог-організатор

ІІ категорія

 

ЛОЗИЦЬКА

Наталія Олександрівна

Педагог-організатор

спеціаліст

 

 



Обновлен 08 ноя 2019. Создан 01 ноя 2018