Спеціалізована школа №200
імені Василя Стуса

 

Графік роботи гуртків і секцій 2019/2020 н.р.




Графік роботи гуртків і секцій

на базі спеціалізованої школи №200

на 2019-2020 навчальний рік.


Назва гуртка, секції

П.І.Б. керівника

Режим роботи

дні

години

де проходить

1.Студія образотворчого мистецтва

Коробій Євген Миколайович

Вівторок

 


 

П’ятниця

 

 

Субота

 

 

Неділя

13.15-14.45

14.50-16.20

13.15-14.45

 

14.50-16.20

13.15-14.45

 

14.50-17.20

13.15-14.45

 

14.50-17.20

Ізо-студія

2. Малювники

“Людина, гармонія, краса”

Цюцяк Марія Іванівна 

Понеділок

 

 

Середа

 

 

 

Четвер

 

 


Субота

13.00-14.30

14.45-16.15

 

13.00-14.30

14.45-16.15

16:30-18:00

 

13.00-14.30

14.45-16.15

 

9:00-10:30

10:45-12:45

Ізо-студія

3. Карате

Макаренко Роман

Миколайович

Понеділок

 

Середа

16.00-17.30

 

16.00-17.30

(1,3тиждень)

16.00-18.30

(2,4тиждень)

 

4.

Гурток «Крок назустріч»

Неділько Вікторія В’ячеславівна

Понеділок

 

П’ятниця

14.30.-17.45.

 

14.30.-18.45

 

Кабінет психолога

5.

Гурток з шахів «Пішачок»

Хрипта Віталій Теодорович

Понеділок

 

 

 

 

Середа

 

13.40-16.10

(1,3тиждень)

13.40-15.10

(2,4тиждень)

 

13.40.-15.10.

Каб.

№48

6.Гурток “Літературна   вітальня”

Власенко Ольга

Юріївна

Понеділок

 

 

 


Середа

14.20.-16.00

(1,3тиждень)

14.20.-16.50

(2,4тиждень)

 

15.20-16.50

 

 

7.

Айкідо

 

Зубков Олександр Віталійович

 

Середа

 

П’ятниця

      17.00.-18.30.

 

17.00.-19.30.

Спорт-зал №2

8.Шляхами життя Василя Стуса

Федина Людмила Олександрівна

Понеділок

 

Середа

15.20-16.50

 

14.20.-16.00

(1,3тиждень)

14.20.-16.50

(2,4тиждень)

 

 

9.Секція бадмінтону

Щербак Дмитро Вікторович

Вівторок

 

 

 

 

Четвер

13.20-15.50

(1,3тиждень)

 13.20.-14.50

(2,4тиждень)

 

13.20.-14.50.

 

Спорт-зал №2

10.

Гандбол (ДЮСШ №17)

Максименко Світлана Володимирівна

Вівторок

 

Четвер

 

Субота

 

15.20.-18.30.

 

15.20.-18.30.

 

10.00.-13.10.

Спортзал №1           

11.Футбол

Костєєв

 Володимир Миколайович

 

Понеділок

 

 

 

 

Вівторок

 

 

Середа

 

 

Четвер

 

П’ятниця

 

 

16.30.-18.00.

18.05-19.35.(1кл)

16.30.-18.00.

 

18.05-19.35.(2-4кл)

16.30.-18.00.

 

18.05-19.35.(1кл)

16.30.-18.00.

 

18.05-19.35.(2-4кл)

 

18.00-19.30

Спортзал №1

12. Баскетбол

ДЮСШ

(з жовтня)

 

Вівторок

Четвер

Субота

17.00-19.00

 

 

 



Создан 17 сен 2019