Зустріч з представником екзаменаційного департаменту Кембріджського університету Сижук Дариною Олександрівною.

4 жовтня 2013 року в спеціалізованій школі №200 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася зустріч з представником екзаменаційного департаменту Кембріджського університету Сижук Дариною Олександрівною на тему «Міжнародні іспити в системі оцінювання учнів старшої школи».

Дарина Олександрівна запропонувала учням 10-11 класів скласти іспит FCE та отримати сертифікат. Вона також повідомила про переваги наявності даного сертифікату: звільнення від складання ДПА з англійської мови та отримання «12» балів автоматично як за рік, так і за ДПА. Представник департаменту познайомила з структурою тесту FCE, навела приклади типових завдань.

Учні 11-х класів з зацікавленням вислухали інформацію про можливість випробувати свої знання з англійської мови поза межами школи та отримати незалежну оцінку.

Создан 07 окт 2013