9-10 жовтня 2013 року в спеціалізованій школі №200 відбулись концерти ансамблю «Терен» національної філармонії України.

На виконання річного плану роботи школи та з метою популяризації культурних та історичних  надбань українського народу, естетичного виховання учнів 9-10 жовтня 2013 року в спеціалізованій школі №200 відбулися концерти «Козацькими шляхами» ансамблю народного танцю «Терен» Національної філармонії  України. Традиційно саме  так розпочинає сезон «Терен».

Цього року концерти були присвячені до Дня Українського козацтва і складалися з козацьких танців та пісень, що змушували плескати в такт.

Учні з задоволенням переглянули концерт і чекають наступної зустрічі з артистами.

Создан 14 окт 2013