Учні спеціалізованої школи №200 відвідали парк «Київ в мініатюрі».

Парк «Київ в мініатюрі» створено в 2006 році на території Гідропарку. Площа парку невелика – всього 1,8 га, однак своєю різноманітною колекцією споруд в масштабі 1:33 парк відображає  найбільш відомі пам’ятки архітектури сучасного  Києва та України. У міні містечку є свій міні Хрещатик з Майданом Незалежності, а міні Дніпро перетинає чотири головних мости: Московський, Пішохідний, Метро та Південний. У парках та скверах міні Києва розташувались пам’ятники найбільш відомих діячів культури, політики та мистецтва України, а в аеропорту „ Бориспіль” приземлились п’ять літаків з різних куточків світу. А ще можна побачити Воронцовський палац (Крим), Ластівчине гніздо (Крим), Донбас-арена (Донецьк), Львівський залізничний вокзал, Львівська ратуша,  Потьомкінські сходи та пам'ятник Ришельє (Одеса).

17 жовтня  міні містечко учні 2-х класів спеціалізованої школи №200. Саме з таких екскурсій починається захоплення учнів сучасним Києвом, зростає зацікавленість в отриманні знань про його історію, про історію України.

Батьки схвально поставились до проведення такої екскурсії, адже вона пройшла організовано і принесла задоволення дітям.

Обновлен 21 окт 2013. Создан 17 окт 2013