Команда учнівського самоврядування «Лідер» посіла ІІ місце на 1-му етапі районного конкурсу «Знайомтесь лідери!».

Згідно плану роботи управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з метою активізації і вдосконалення змісту, напрямів і форм діяльності учнівського самоврядування навчальних закладів Святошинського району міста Києва 17 вересня 2013 року на базі середньої школи №206  відбувся 1-й етап районного конкурсу шкільних рад учнівського самоврядування «Знайомтесь лідери!» - вікторина «Учнівська ліга Києва». Тема вікторини передбачає ознайомлення з історією учнівського самоврядування від минулого до сьогодення.

Команда учнівського самоврядування «Лідер» спеціалізованої школи №200 посіла ІІ місце серед 30 команд району.

Щиро вітаємо наших лідерів: Павленко Вікторію, Яковлєву Ольгу, Короля Максима, Петрусь Крістіану та Минзу Дарину з успіхом.

Создан 21 окт 2013