Вчителі відвідали виставку «Інноватика в сучаній освіті».

Під егідою міністерства освіти і науки України, Національної академії  педагогічних наук України та компанії «Виставковий Світ» у центрі КиївЕкспоплаза 22-24 жовтня 2013 року проходила п’ята виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

Педагоги спеціалізованої школи №200 відвідали цю виставку, на якій придбали фахову літературу і диски, поспілкувалися з колегами та організаторами виставки, оглянули експозиції. Також взяли участь в роботі круглого столу «Школа, дружня до дитини», організаторами  і ведучими якого були наукові співробітники Інституту проблем виховання, та круглого столу Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу  на тему формування функціональної грамотності школярів під час навчально-виховного процесу.

В школі відбулося обговорення тих питань, які були підняті на засіданнях круглих столів, ділилися враженнями та літературою.

Создан 28 окт 2013