«Посвята в першокласники»

Учись, дитино, Бог буде з тобою,
шанують люди, світ буде любить,
І сіяти вчися добро поміж людей,
І вічно жити будеш, не згине твій слід!
Учися дитино, бо вчитися треба:
Шукай світла й правди, хай розум не спить!

Непомітно промчалось два місяці осені. І для самих юних школяриків настало свято, якого вони з нетерпінням чекали – «Посвята в першокласники». Традиційно в спеціалізованій школі №200 в дружню учнівську сім’ю первачків приймають в останній день першої четверті.

Тож 25 жовтня 2013 року став днем посвяти у першокласники для учнів 1-х класів. Лунала музика, добрі і щирі слова та щаcливий дитячий сміх. Учні 4-А класу (класовод Гаврутенко Г.М.) підготували театралізований виступ, учні 1-х класів підготували вірші про школу. Малюки дали «Клятву першокласників» перед однолітками, батьками, вчителями. Директор школи Алєксандрова Т.М. щиро привітала учнів з першим кроком в доросле життя.

І як підтвердження посвяти – первачки отримали свій перший документ в школі – учнівський квиток.

Создан 28 окт 2013