Концерт артистів Національної філармонії України

На виконання річного плану роботи школи та з метою естетичного виховання учнів, 7 листопада 2013 року в спеціалізованій школі №200 відбувся концерт ансамблю «Веселі музики» Національної філармонії України та заслуженої артистки України Валентини Матюшенко «Реквієм пам’яті визволителів Києва».

В концерті прозвучали широковідомі пісні «Катюша», «Журавлі», «Синій платочок», «Земля», «Смуглянка». Ведуча концерту Оксана Колодуб знайомила учнів з історією створення кожної пісні.

Затамувавши подих слухали діти виступ заслуженого артиста України, майстра слова Миколу Бабича. Його цикл авторських віршів «Сивоголові ветерани» схвилював учнів своєю проникливістю та щирістю.

Педагогічний колектив вдячний артистам Національної філармонії України за тривалу плідну співпрацю в вихованні юного покоління.

Создан 10 ноя 2013