Учні школи №200 відвідали Національний музей історії Великої Вітчизняної війни.

На виконання указу Президента України «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та з метою патріотичного виховання молоді, виховання шанобливого ставлення до пам'яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни 11 листопада 2013 року учні 6-х спеціалізованої школи №200 відвідали Національний музей історії Великої Вітчизняної війни.

Учнів зацікавила експозиція побудована на  українській тематиці, присвячена вкладу України у Перемогу над нацизмом. Особливістю експозиційного показу є подача суто історичного матеріалу шляхом створення символів і образів, що легко сприймаються та запам'ятовуються.

Через листи, зброю, одяг, предмети військового побуту відкривалась перед учнями війна: страшна та жорстока.  І горе народу, яке в полум’ї війни втратило мільйони своїх синів та дочок; і гордість за народ, який страшною ціною відвоював мирне небо і щасливе майбутнє наступних поколінь – читалось в простих словах солдатських листів і знаходило відлуння в юних серцях.

І закономірною є відповідь дітей на запитання, що вони винесли з екскурсії: «Ми знаєм, чиї ми внуки».

Создан 13 ноя 2013