Фінал шкільного етапу «Лелеченя-2013»

Відповідно до постанови Виконавчого комітету  Національного олімпійського комітету України № 13 від 27 січня 2011 р. і  наказу управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації № 304 від 04.11.2013 та з метою виховання в учнів  гуманістичних  цінностей  олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, формування в них здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовки до високопродуктивної праці, 15 листопада 2013 року в спеціалізованій школі №200 пройшли фінальні ігри шкільного етапу спортивно-масової гри «Лелеченя-2013».

В фіналі змагались збірні 5-х та 6-х класів. І команди, і глядачі отримали задоволення від конкурсів:  „Гладкій біг”,  „Ведення футбольного м’яча”, „Ведення баскетбольного м’яча”, „Стрибки з м’ячем затиснувши між колінами”, „Стрибки через скакалку”, „Посадка картоплі”,                                                           „Збирання картоплі”,  „Пробігання з м’ячиком на ракетці для настільного тенісу”, „Біг по тунелю”,  „Лабіринт”,  „Біг в обручі”,  „Перенесення кавунів».

За результатами змагань була сформована команда для участі в районному етапі конкурсу.

Ми сподіваємось на перемогу команди.

Создан 22 ноя 2013