Відеоролик “Одна хвилина життя без насильства”» посів перше місце

Відеоролик “Одна хвилина життя без насильства”» шкільного самоврядування «Лідер» сш №200 посів перше місце на районному етапі конкурсу.

Я хочу жити в світі, де немає зла,
І де дитина має волю слова.
Не знаю я, чи це пусті слова,
Чи в світі вже нема такого?

Всесвітня організація охорони здоров'я твердить, що Україна посідає 5 місце в Європі за рівнем насильства серед молоді.  У звіті організації, оприлюдненому нещодавно, пояснюється, що дослідники аналізували кількість смертей молодих людей від насильства однолітків.

В організації переконані, що більшості цих смертей можна було б уникнути, якби у суспільстві активніше запобігали насильству серед молоді.

На виконання наказу Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію та проведення районного конкурсу короткометражних відеороликів “Одна хвилина життя без насильства”»  в рамках проведення акції «16 днів проти насильства» в Святошинському районі м. Києва та з метою підвищення обізнаності батьків, учнів та вчителів з проблемами  насильства в сучасному суспільстві самоврядування спеціалізованої школи «Лідер» підготувало власний відеоролик.

Підготовка, зйомка, озвучування та монтаж тривали майже місяць. Команда, яка працювала над відео, дуже хвилювалась, чи вдалось їм донести свої думки і свої відчуття до глядачів. І хвилювання тільки зросло  з виходом роботи у фінальну частину конкурсу.

6 листопада 2013 року на базі спеціалізованої школи №317  пройшов фінал конкурсу. І відеоролик, підготовлений учнями нашої школи, посів перше місце.

Щиро вітаємо творчий колектив шкільного самоврядування і сподіваємось, що їх робота торкнеться сердець людей.

Создан 09 дек 2013