Учні прийняли участь в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

Учні школи №200 прийняли участь в Міжнародному  математичному конкурсі «Кенгуру»

На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.

У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.

У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.

У травні 1994 року математики Білорусії, Угорщини, Іспанії, Голландії, Польщі, Росії і Румунії вирішили започаткувати цей конкурс і у своїх країнах, що забезпечило подальший потужний успіх гри.

У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів». Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики та залучення вчителів математики до обговорення проблем, які виникають у них під час викладання математики.

6 листопада 2013 року учні початкової школи спеціалізованої школи №200 також прийняли участь в Міжнародному конкурсі «Кенгуру». В щколі діє програма «Обдарованість» і частиною програми саме і є залучення учнів до різноманітних конкурсів та олімпіад з метою виявлення обдарованих та талановитих дітей та залучення учнів до позакласного самостійного навчання. Бажання прийняти участь в конкурсі «Кенгуру» виявили понад 100 учнів 2-4 класів, що  говорить про потенціал школи в майбутньому.

Роботи написані. Тепер чекаємо на результати.

Создан 09 дек 2013