Вікторина до Дня Соборності та Свободи України

Різні в світі є країни,

Різні люди є на світі,

Різні гори, полонини,

Різні трави, різні квіти.

Є з усіх одна країна,

Найрідніша нам усім.

То – прекрасна Україна,

Нашого народу дім.

Щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99 та Указом Президента України від 30 грудня 2011 року в Україні відзначається день Соборності та Свободи.

З метою виховання громадянської позиції, шанобливого  ставлення до соціокультурних надбань українців, розвитку  соціальної компетентності  та формування почуття приналежності до українського народу 22 січня 2014 року в спеціалізованій школі №200  відбувся конкурс-інтелектуальна гра «Любіть Україну» серед учнів 7-х класів.

Конкурс складався з 5 етапів: історичного, географічного, народознавчого, літературного та асоціативного.

Під час історичного конкурсу учні демонстрували знання з історії Київської Русі, козаччини, становлення Української народної республіки та знання Конституції України.

До географічного конкурсу редколегії класів підготували газети з презентаціями обраних областей. А капітани команд змагалися в розв’язуванні географічних кросвордів на швидкість.

Презентацією народних свят - Івана Купала, Різдва, Водохрещі – запам’ятався конкурс краєзнавців.

Найочікуваніший конкурс – літературний- дав змогу учням продемонструвати власні вірші.

Нагородою для всіх учнів стали – нові знання, нові приятелі та відчуття належності до великої родини українського народу.

Создан 23 янв 2014