Концерт артистів Національної філармонії України

На виконання річного плану роботи школи та з метою залучення учнів до скарбниць світової культури 3 лютого 2014 року в спеціалізованій школі №200 відбувся концерт артистів Національної філармонії України «Метель» (літературно-музична композиція за повістю О.С.Пушкіна).

Режисер Микола Мерзлікін, вибудовуючи літературно-музичну композицію, розраховував на сильного актора. І лауреат Українських конкурсів читців Ольга Еременко  не губиться серед оркестрової заметілі, її острівець акторського ігрового простору серед музичного океану ясніє вогником свічки. На цей вогник летить наша увага, коли музика стихає і пушкінський текст з уст акторорки лине так, немов казка з уст Орини Родіонівни.

А музичну заметіль створював струнний квартет «Каприз-класік» у  складі: Тетяни Хоменко (скрипка), Ігора Бариніна (скрипка),  Леоніли Круглікової (альт) – керівник та Євгенії Дячук (віолончель). Свою чарівність вносили партії фортепіано у виконанні Тетяни Дядюри. І звучала музика Георгія Свиридова, і неслись музичні трійки, і кружляли в вальсі звуки, і прийшла разом з музикою весна.

Кожна зустріч з класикою світової культури залишає свій слід в серцях дітей. І тому всі щиро вдячні акторам за відчуття поезії, що линула зі сцени та брала в полон.

Создан 03 фев 2014