Спеціалізована школа №200
імені Василя Стуса

 

Педагогічний колектив




Педагогічний колектив

ПІБ вчителя

Посада

Категорія, звання

Класне керівництво

АЛЄКСАНДРОВА 
Тетяна Миколаївна

 

Приймальний день

ВІВТОРОК

Директор школи


вчитель української мови та літератури

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

МАЛЯРЕНКО
Тетяна Леонідівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Вчитель фізики

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

МОСКАЛЬЧУК
Юрій Валерійович

Заступник директора з виховної роботи

Вчитель історії

І категорія

 

ГУРЕШ
Наталія Олександрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи (інозем. мови)

Вчитель англійської мови

Вища категорія

Cтарший учитель

 

ДЯТЕЛ
Оксана Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи (поч. школа)

Вчитель початкових класів

Вища категорія

Cтарший учитель

 

ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

СОКОЛЕНКО
Валентина Павлівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
вчитель-методист
Заслужений учитель України

 

ОСИПОВА 
Тетяна Миколаївна

Вчитель початкових класів

І категорія

3-Г клас

ШАЛУПІНА
Наталія Олегівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст
старший учитель

3-Б клас

ЛАНІНА
Вікторія Віталіївна

Вчитель початкових класів

І категорія

3-В клас

ДУДАРЕНКО
Людмила Михайлівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

3-А клас

ГАВРУТЕНКО
Галина Михайлівна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст
старший учитель

4-Б клас

ЗАГОРОДНЯ
Тетяна Михайлівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

Старший учитель

4-В клас

КОРСУНЕНКО
Ірина Володимирівна

Вчитель початкових класів

І категорія

4-Г клас

КОЛОМІЄЦЬ
Надія Віталіївна

Вчитель початкових класів

І категорія

4-А клас

ПОЛІЩУК
Ірина Іванівна 

Вчитель початкових класів

І категорія

4-Д клас

ОЛЯНЧУК 
Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
старший учитель

1-А клас

МАЛИШЕВА
Валентина Сергіївна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

СТРУЦ
Віта Карпівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
старший учитель

1-В клас

БОРОВИК

Людмила Миколаївна

Вчитель початкових класів

ІІ категорія

1-Г клас

МАЗУР
Олена Сергіївна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
старший учитель

1-Б клас

ЧОПИК
Оксана Степанівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

2-В клас

ЮЩЕНКО
Наталія Василівна

Вчитель початкових класів

І категорія

Cтарший учитель

2-А клас

ЩЕРБАК 
Оксана Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія
старший учитель

2-Б клас

АНДРОЩУК 
Тетяна Василівна

Вчитель початкових класів

І категорія

2-Г клас

КАМІНСЬКА

Інна Василівна

Вчитель початкових класів

спеціаліст

  2-Д клас

МЕЛЬНИЧУК

Людмила Семенівна 

Вихователь ГПД

ІІ категорія

 

РУДЕНКО
Наталія Василівна

Вихователь ГПД

ІІ категорія

 

МЕЛЬНИК 
Марія Захарівна

Вчитель англійської мови

І категорія

ГПД

ЛІХАЧОВА

Наталія Григорівна

Вчитель російської мови та літератури

/читання

І категорія

 

ПОПОВА

Людмила Іванівна

Вихователь ГПД

спеціаліст

 

Кафедра вчителів української мови та літератури

ДЕМ’ЯНЧУК 
Любов Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

САВЧЕНКО 
Людмила Іванівна

Вчитель української мови та літератури

І категорія

6-А клас

ФЕДОРОВИЧ
Надія Сергіївна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія

11-Б клас

СОКОЛОВИЧ 
Ірина Григорівна

Вчитель української мови та літератури

ІІ категорія

7-В клас

СІМУНІНА
Олена Василівна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія,

Старший учитель

7-Г клас

ВОЙТЕНКО

Лариса Михайлівна

Вчитель української мови та літератур

Вища категорія
старший учитель

6-Г клас

ХОМЕНКО

Тамара Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія

 

СЕМЕНОВА

Альона Олександрівна

Вчитель української мови та літератури

Спеціаліст

5-В клас

Кафедра вчителів  світової літератури та російської мови

МАКСИМИШЕНА
Юлія Миколаївна

Вчитель світової літератури

І категорія

9-В клас

ВЛАСЕНКО
Ольга Юріївна

Вчитель світової літератури та російської мови

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

ЗАБІЯКА
Надія Анатоліївна

Вчитель світової літератури та російської мови

Вища категорія
старший учитель

5-А клас

БАРКАР 
Наталія Василівна

Вчитель російської мови та світової літератури

Вища категорія старший учитель

9-А клас

Кафедра вчителів математики, фізики та інформатики

БЕВЗЮК
Ніна Романівна

Вчитель математики

Вища категорія
вчитель-методист

7-Б клас

ТЕЛЬОВИЧ
Олександра Теофілівна

Вчитель математики

Вища категорія
старший учитель

 

ДАНЕВСЬКА
Ірина Михайлівна

Вчитель математики

Вища категорія
старший учитель

 

МОСТОВА 
Антоніна Анатоліївна

Вчитель математики

Вища категорія

10-Б клас

ПРИХОДЬКО
Людмила Іванівна

Вчитель математики

І категорія

9-Б клас

ПИЛИПЕНКО
Тамара Андріївна

Вчитель фізики

Вища категорія
старший учитель

 

КАЦАН

Олег Михайлович

Вчитель фізики

Спеціаліст

 

ГАВРИЛЬЧЕНКО 
Ірина Василівна

Вчитель інформатики

Вища категорія
старший учитель

 

КОЛІСНИК

Олена Миколаївна

Вчитель інформатики

Спеціаліст

 

Кафедра вчителів біології, хімії та географії

ЗАЦАРИННА 
Наталія Андріївна

Вчитель географії

Вища категорія
вчитель-методист

 

ЛЮТА
Вікторія Володимирівна

Вчитель географії
вчитель англійської мови

Вища категорія

 

ВОРОНЮК 
Тетяна Іванівна

Вчитель географії
вчитель образотворчого мистецтва

Вища категорія

11-А клас

КОНДРАТЕЦЬ

Дарина Григорівна

Вчитель географії

Вища категорія,

Вчитель-методист

 

ВОЛОШИНА 
Олена Вікторівна

Вчитель хімії

Вища категорія,

старший учитель

5-Г клас

БАЛАШОВА 
Ольга Василівна

Вчитель біології

Вища категорія,

Вчитель-методист

 

ПЕРЕГОЙ
Ірина Павлівна

Вчитель біології

Вища категорія
Вчитель-методист
Відмінник освіти України

10-А клас

Кафедра вчителів історії та правознавства

ФЕДИНА 
Людмила Олександрівна

Вчитель історії

Вища категорія

 

КІМ

Світлана Євгенівна

Вчитель історії

Вища категорія

 8-В клас

ДОРІЧЕНКО

Тетяна Андріївна

Вчитель історії

Вища категорія

7-А клас

Кафедра вчителів іноземних мов

АЛІЄВА 
Олена Валентинівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія,

старший учитель

9-Г клас

БУБЛИК 
Жуанна Миколаївна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
старший учитель
кандидат наук

 

КОВАЛЕНКО
Валентина Єгорівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

КОЛЕСНИК
Галина Леонівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
старший учитель

8-А клас

НЕБЕСНА

Ірина Іванівна

Вчитель англійської мови

спеціаліст

 

ПОТЬОМКІНА
Вікторія Євгенівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

Старший учитель

 

КОВПАК 
Тетяна Василівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
старший учитель

 

ТИЩЕНКО

Тетяна Василівна

Вчитель англійської мови

спеціаліст

 

САЛЬНІКОВА 
Анжеліна Олексіївна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

 8-Г клас

ПАНЧЕНКО
Анатолій Пилипович

Вчитель англійської мови

І категорія

 

ПИСАРЕНКО
Анна-Богдана Миколаївна

Вчитель англійської мови

спеціаліст

 

ПОЛОВИНА
Наталія Олексіївна

Вчитель англійської мови

І категорія

 

СИНЯВСЬКА 
Тетяна Борисівна

Вчитель англійської мови

І категорія

 

КОВАЛЕНКО
Жанна Леонідівна

Вчитель англійської мови

І категорія

 

СОКОЛОВСЬКА 
Наталія Миколаївна

Вчитель англійської мови

Вища категорія
старший учитель

 

ХОМЕНКО
Любов Мілентіївна

Вчитель англійської мови

ІІ категорія

 

СТЕЦЕНКО
Любов Вікторівна

Вчитель англійської мови

І категорія

5-Б клас

САЛТИКОВА
Інна Володимирівна

Вчитель англійської мови

І категорія

 

САЯПІНА
Юлія Борисівна

Вчитель англійської мови

ІІ категорія

 

КОВАЛЬОВА
Людмила Дмитрівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

 

КІРГЕТОВА
Лариса Валентинівна

Вчитель французької мови

Вища категорія,

старший учитель

6-В клас

ШЛЯХТА 
Людмила Володимирівна

Вчитель французької мови

І категорія

8-Б  клас

ЗАБРОЦЬКА 
Людмила Василівна

Вчитель французької мови

Вища категорія

5-Б клас

ОРІХОН
Іван Федорович

Вчитель французької мови

Вища категорія

 

  ДЗЮБЕНКО

  Анна Сергіївна

Вчитель французької мови

Спеціаліст

 

ШВЕЦЬ 
Ольга Олександрівна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

 

ЄВТУШЕНКО

Юлія Іванівна

Вчитель англійської мови

спеціаліст

 

ЛОКАЙЧУК

Валентина  Юріївна

Вчитель англійської мови

спеціаліст

 

ВІТВИЦЬКА

Вікторія Юріївна

Вчитель англійської мови

спеціаліст

 

Кафедра вчителів трудового, фізичного та образотворчого виховання

ЛУК’ЯНЕЦЬ 
Віра Петрівна

Вчитель трудового навчання

Вища категорія
старший учитель
Відмінник освіти України

 

КАСЯНЧУК 
Михайло Володимирович

Вчитель трудового навчання

Вища категорія

 

КУЛАК
Анатолій Миколайович

Вчитель фізкультури

Вища категорія
вчитель-методист
Відмінник освіти України

 

ЖЕЛЕЗНЯК
Ірина Миколаївна

Вчитель фізкультури

Вища категорія

 

ХРИПТА
Віталій Теодорович

Вчитель фізкультури

Вища категорія

 

МАКСИМЕНКО
Світлана Володимирівна

Вчитель фізкультури

І категорія

 

ГУРЕШ
Михайло Михайлович

Вчитель фізкультури

Вища категорія

 

ЩЕРБАК 
Дмитро Вікторович

Вчитель фізкультури

ІІ категорія

 

СТЯГАЙЛО

Дмитро Андрійович

Вчитель фізкультури

ІІ категорія

 

ТИТАРЕНКО
Ольга Борисівна

Вчитель художньої культури

І категорія

 

ГЕРАСИМЕНКО-ГОЛОТА
Марія Андріївна

Вчитель музики

ІІ категорія

 

ШВЕЦЬ 
Олександр Лукич

Вчитель музики

Вища категорія

Старший учитель
Відмінник освіти України

 

СЕМЕНОВ

Юрій Володимирович

«Захист Вітчизни»

ІІ категорія

 

 

АЛЄКСАНДРОВА
Людмила Віталіївна

Соціальний педагог

 І категорія

 

 

 

 

 

ШЕВЧУК 
Наталія Михайлівна

Педагог-організатор

ІІ категорія

 

 

 

 

 

 



Обновлен 15 ноя 2017. Создан 05 фев 2014



 
счетчик посещений
Яндекс.Метрика