Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка в СШ №200.

"Світе тихий, краю милий!"
Лунають скрізь Шевченкові слова.
Він прославляв поля й долини,
Річки і славні полонини.
Хто ж іще ось так творив,
Хто ж іще отак любив
Нашу землю українську,
Батьківську і материнську?
Хто ж іще переживав
І народ наш підіймав,
Не боявся він казати
І з царями воювати.
Він сміливо вмів покласти
Свою душу за країну,
За народ, за Україну!
Сила слова ця незмірна,
Це поезія всесильна,
Яка гуртує і бунтує,
Яка любов усім дарує.

Робота учня 7-Г класу Сташука Михайла

4 березня 2014 року на виконання річного плану роботи в спеціалізованій школі №200 пройшов традиційний шкільний конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка.

Уже для багатьох поколінь українців і не тільки українців – Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі.

Одним із кроків пізнання шевченкового спадку є конкурси читців його поезії, які допомагають глибше зануритись в внутрішній світ Кобзаря, почути пісні, які багато вважає народними і автором слів до яких є Тарас Григорович, які дають можливість спробувати власні сили в складанні авторських віршів.

До участі в конкурсі зголосився 51 учень школи. І лунали шевченкові слова, сповнені любові до рідної землі, до українського знедоленого люду та ненависті до тих, хто жиріє за рахунок народу, хто вбиває його мову, релігію та культуру.

Журі конкурсу визначило переможців. Ними стали:

5 клас – Горюк Валерій;

6 клас – Файчук Ліна;

7 клас – Паламарчук Богдана;

8 клас – Головкевич Гена;

9 клас – Малахова Анна та Доцок Карина;

10 клас – Біляєва Анастасія, Кравець Анастасія та Сотник Антон;

11 клас – Антонюк Вікторія.

Окремими грамотами нагородили учнів 6-А класу, які підготували музичну композицію «Думи мої, думи» та ученицю 9-Б класу Малахову Анну за авторський вірш, присвячений Т.Г.Шевченку.

Создан 04 мар 2014