«Ми діти твої, Україно!»

У всіх людей одна святиня,

Куди не глянь, де не спитай,

Рідніша їм своя пустиня,

Аніж земний в чужині рай.

Їм красить все їх рідний край.

Нема без кореня рослини,

А нас, людей, без Батьківщини.

( М. Чернявський)

З метою ознайомлення учнів з історією України, шляхами становлення незалежності Української держави; розширення  і поглиблення поняття громадськості, розвитку в дітей прагнення бути свідомим громадянином, патріотом України; виховання любов до рідної землі, прагнення своєю працею примножувати здобутки українського народу в спеціалізованій школі №200 відбулася виховна година «Ми діти твої, Україно!» для учнів 7-Г класу (класний керівник Хоменко Т.М.).

Громадяни України – це люди, які постійно живуть в Україні, люблять її і є патріотами своєї Вітчизни, готові захищати її територію, ідеали, працювати на її розвиток і процвітання, вчитись, вдосконалювати свою майстерність, шанувати традиції; бути законослухняними, знати свої права та обов’язки, добре знати історію Батьківщини, традиції, мову, культуру.

Для кожної людини наймиліша та земля, де вона народилась і виросла. Недарма ж у народі кажуть: «Де рідний край – там і рай, а де чужина – там домовина», «Добре тому, хто в своєму дому».

Через українські народні пісні, через вірші славетних синів нашої землі – Тараса Григоровича Шевченка, Івана Франка – знайомились учні з спадщиною українського народу, з його мріями та прагненнями. І пишались красою, мелодійністю та багатством української мови.

Кожна людина передає свою любов до Батьківщини, як уміє: в віршах і прозі, у картинах чи музиці, просто в самовідданій праці на благо Вітчизни.

І, можливо, семикласники не вміють красивими словами висловити свого відчуття належності до великої родини громадян України, та вогники любові до Батьківщини живуть в їх душах.

Создан 01 апр 2014