Концерт артистів Національної філармонії України

16 квітня 2014 року на виконання річного плану роботи школи та з метою формування естетичної та художньої компетенцій учнів, залучення молоді до світу мистецтва в спеціалізованій школі №200 відбувся концерт артистів Національної філармонії України.

До школи завітав квартет гітаристів «Київ» у складі:  лауреат Українського конкурсу виконавців на народних інструментах, заслужений артист України Володимир Шаруєв, дипломант Українського конкурсу Руслан Черемних , Олег Григорович та лауреат міжнародних конкурсів Марія Шаруєва. На сцені залунала класична і популярна сучасна музика, оригінальні твори для гітари із золотої колеції: Гендель, Моцарт, Бетховен, Вівальді.

Витонченості концерту додав виступ Заслуженої артистки України, Лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені Г.Сковороди Ольги Чубарєвої, яка виконала частину концертної програми української пісні та романсу.

А остаточно полонив і учнів, і вчителів  магією ритму український степ-танцівник, хореограф й актор, володар «Гран-прі» багатьох міжнародних конкурсів у різних країнах світу Володимир Шпудейко.

Адміністрація школи та батьківський комітет висловлюють щиру вдячність артистам Національної філармонії за співпрацю на ниві виховання підростаючого покоління.

Создан 16 апр 2014