Нагороди за участь у вікторині «Святошин – правий берег» отримали учні сш №200.

Учні спеціалізованої школи №200 з метою поглиблення знань про історію малої батьківщини – Святошинського району - прийняли участь в вікторині «Святошин – правий берег», присвяченій  святкуванню дня народження Святошинського району, яку проводив благодійний фонд «Вівас».

До вікторини залучились учні 4-х, 6-х та 10-х класів.  Питання вікторини включали перевірку знань і з історії, і з сучасності району. Підготовка до вікторини відкрила перед школярами світ легенд, світ старих назв для вуличок та озер Святошинського району, породила бажання дізнатись про людей, чиї імена носять вулиці Святошино. А ще – звела до спільної розмови різні покоління. З цікавістю слухали діти спогади бабусь і дідусів про створення району, про будівництво перших хрущівок.

Підготовка виявилась вдалою: фонд відмітив активну участь учнів школи. 18 квітня 2014 року до школи завітали представники фонду на чолі з головою Наглядової ради Бурихайлом Олександром Петровичем, які привітали переможців вікторини та вручили їм почесні грамоти і призи: переможці серед 4-х класів отримали квитки на 3D мультфільм,  6-х класів – запрошення до музею популярної науки і техніки «Експериментаніум», 10-х класів – квитки на фільм.

Создан 22 апр 2014