Спеціалізована школа №200
імені Василя Стуса

 

Список дітей, рекомендованих до зарахування в 1 клас на 2017/2018 навчальний рік.




СПИСОК

дітей, яких рекомендовано до зарахування

в 1 клас спеціалізованої школи № 200 на 2017 – 2018 н.р.

за результатами конкурсного відбору

З 27 по 30 березня 2017 року в спеціалізованій школі № 200 проводився конкурсний відбір дітей до 1 класу на 2017 – 2018 н.р. (відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів),  затвердженої наказом МОН України № 389 від 19.06.2003 року). У конкурсі брали участь діти, яким станом на 1 вересня 2017 року, як правило, виповниться   6 років. За результатами конкурсу за умови надання повного пакету документів:

-         заява батьків на зарахування,

-         медична картка,

-         копія свідоцтва про народження (завірена з оригіналу),

 


до зарахування в 1 клас рекомендовано:

  1. Алєкса Давід Іванович
  2. Алєксандров Ростислав Дмитрович
  3. Антоненкова Марія Сергіївна
  4. Балан Матвій Юрійович
  5. Балан Уляна Юріївна
  6. Баранов Михайло Іванович
  7. Бардаш Дар»я Олександрівна
  8. Батенчук Анастасія Михайлівна
  9. Башинський Артем Сергійович
  10. Білецька Лілія Павлівна
  11. Божко Верніка Олександрівна
  12. Болтська Єва Арсеніївна
  13. Бондаренко Еліна Жанівна
  14. Братікова Вероніка Андріївна
  15. Буда Сергій Олександрович
  16. Бурдаков Дмитро Сергійович
  17. Ванжула Архип Ярославович
  18. Верба Анастасія Юріївна
  19. Верстюк Ілля Олександрович
  20. Висоцький Максим Ігорович
  21. Вінниченко Дмитро Андрійович
  22. Власенко Аліса Олександрівна
  23. Вознюк Олександр Анатолійович
  24. Воробей Даніїл Дмитрович
  25. Гіль Олена Вікторівна
  26. Грабарчук Поліна Юріївна
  27. Дашевська Богдана Сергіївна
  28. Дем»янюк Захар Віталійович
  29. Демченко Валерій Валерійович
  30. Дзюбенко Євген Сергійович
  31. Дмитренко Павло Віталійович
  32. Євтушенко Альона Олександрівна
  33. Жалко Тереза Стенлівна
  34. Жовта Ніколь Миколаївна
  35. Журавель Марк Андрійович
  36. Загребін Єгор Ігорович
  37. Закалюжний Георгій Юрійович
  38. Золотар Олександр Павлович
  39. Івасенко Анна Олександрівна
  40. Інтюк Анастасія Геннадіївна
  41. Іщенко Ігор Сергійович
  42. Капустяна Анастасія Сергіївна
  43. Карпюк Кіра Ігорівна
  44. Касприк Артем Андрійович
  45. Кіращук Маргарита Василівна
  46. Князєва Діана Андріївна
  47. Коваленко Дар»я Антонівна
  48. Коваленко Тимофій Ігорович
  49. Кокша Артем Олександрович
  50. Колосова Аліса Віталіївна
  51. Кордюкова-Міщенська Катерина Олексіївна
  52. Коренєва Ярослава Олексіївна
  53. Кошик Віталій Михайлович
  54. Круковська Поліна Григорівна
  55. Кукіль Дмитро Олександрович
  56. Кязімова Катерина Валехівна
  57. Лаврик Мирослава Ігорівна
  58. Лапіка Євгеній Русланович
  59. Латанюк Анна Василівна
  60. Левченко Міхаела Олексіївна
  61. Лелиця Матвій Миколайович
  62. Луцюк Іванна Сергіївна
  63. Лямаєва-Святецька Злата Андріївна
  64. Максимов Дмитро Володимирович
  65. Мар»єнко Данило Олексійович
  66. Маргарян Тігран Сергійович
  67. Мельниченко Владислав Ігорович
  68. Москальов Даніїл Тарасович
  69. Мусієнко Анна Сергіївна
  70. Наливайко Святослав Володимирович
  71. Наумова Поліна Вікторівна
  72. Наумова Софія Вікторівна
  73. Ненько Валерія Олексіївна
  74. Нечипорук Ілля Іванович
  75. Овадчук Тимур Борисович
  76. Овчаренко Уляна Олександрівна
  77. Осєчков Костянтин Вікторович
  78. Осічнюк Катерина Дмитрівна
  79. Османов Ільяс Русланович
  80. Панасюк Іван Ігорович
  81. Пірієва Олександра Сергіївна
  82. Поліщук Олександра Євгенівна
  83. Полканов Владислав Феліксович
  84. Пономаренко Діана Денисівна
  85. Поталій Кирило Володимирович
  86. Пронін Мирослав Костянтинович
  87. Пукас Максим Олександрович
  88. Романюк Поліна Олександрівна
  89. Рудавка Владислав Сергійович
  90. Саркісян Аліна Геннадіївна
  91. Сас Майя Моменівна
  92. Світайло Анна Романівна
  93. Севастьянова Поліна Антонівна
  94. Селіхова Анна Євгеніївна
  95. Семирга Богдан Олександрович
  96. Сенькін Сергій Сергійович
  97. Скляренко Алісія Денисівна
  98. Сокальська Валерія Андріївна
  99. Солнцева Діана В»ячеславівна
  100. Стефюк Розалія Любомирівна
  101. Сторчак Анна Володимирівна
  102. Ступенко Варвара Максимівна
  103. Стус Макар Іванович
  104. Тарасова Єлизавета Сергіївна
  105. Тимченко Анастасія В»ячеславівна
  106. Трихліб Матвій Дмитрович
  107. Туранська Ольга Олександрівна
  108. Удод Ольга Олександрівна
  109. Хижун Богдан Олегович
  110. Хижун Христина Олегівна
  111. Хилько Артем Олександрович
  112. Целуйко Камілла Дмитрівна
  113. Цуркан Владислав Владиславович
  114. Чайковська Ніка Владиславівна
  115. Чмерук Тимофій Дмитрович
  116. Шаповал Андрій Олександрович
  117. Шень Артем Сергійович
  118. Шеремет Євгеній Вікторович
  119. Шмілик Микола Сергійович
  120. Шолік Олесь Ігорович
  121. Ющенко Олександра Володимирівна
  122. Яковчук Дар»я Геннадіївна
  123. Яценко Анна Володимирівна

 

Дітям, які проживають у мікрорайоні школи та набрали за результатами конкурсу менше 25 балів рекомендовано:

-          відкласти вступ до школи на рік,

-         обрати для навчання загальноосвітній навчальний заклад з меншим навчальним навантаженням для дитини,

-         обрати для навчання школу з класами для корекції логопедичних вад

( № 140, 205)

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

11 квітня о 18.00 в актовій залі школи (4 поверх нового корпусу) відбудуться батьківські збори для батьків, чиї діти рекомендовані до зарахування в 1 клас на 2017 - 2018 н.р. за результатами конкурсного відбору.

Присутність на зборах батьків ОБОВ'ЯЗКОВА!

 

 



Обновлен 06 апр 2017. Создан 05 мая 2014



 
счетчик посещений
Яндекс.Метрика