Виставка дитячих малюнків

5 травня 2014 року в спеціалізованій школі №200 розпочала роботу виставка робіт учнів-членів гуртка малювання «Малювники».

Формування гармонічно розвиненої людини є одним з основних завдань сучасної школи. Великий вклад в розв’язання цього завдання привносять гуртки та секції, які працюють при школі. Одним з таких гуртків і є «Малювники» під керівництвом Марії Іванівни Цюцяк, в якому створені умови для розвитку творчої, гармонійної, інтелектуально-розвинутої особистості.

Під час занять діти навчаються  розуміти мову образотворчого мистецтва, його специфічну образну природу, отримують  загальне уявлення про закономірності розвитку образотворчого мистецтва та архітектури і тісного зв’язку їх з процесом розвитку суспільства; отримують навички малювання олівцями та фарбами, роботи над ескізами; розуміють всю кропітливість праці художника.

На фініші навчального року юні художники винесли на суд глядача свої ілюстрації до українських народних казок. Кожен з них намагався продемонструвати, чого ж було досягнуто протягом навчального року. І хоча учнівські роботи часто приймають участь в різноманітних виставках, однак оцінка однокласників та вчителів є дуже важливою для дітей. Та хвилювались вони дарма – роботи дуже сподобались глядачам. Адже в них є те, чого часто не вистачає картинам дорослих художників – непідробна дитяча щирість.

Создан 05 мая 2014