Спеціалізована школа №200
імені Василя Стуса

Свято останнього дзвоника
30 травня 2014 року о 9-00 в спеціалізованій школі №200 пролунав останній дзвоник для випускників 2014 року.

Непомітно проминули 11 років навчання і  виросли хлопчики та дівчатка. Настав час залишити шкільні стіни і почати шлях самостійного життя. Цей момент є і радісним, і тривожним одночасно. Радісно – адже ж кожен прагнув самостійності, можливості приймати відповідальні рішення, визначати свою подальшу долю. Тривожно – адже самостійність вимагає відповідальності, виваженості та раціональності.

З  напутнім словом звернулась до випускників директор школи Т.М.Алєксандрова. До привітання приєднались гості свята: начальник відділу питань охорони праці Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Похода О.Л., який зачитав привітання з Святом останнього дзвоника голови Святошинської держадміністрації Олександр Кулик, та головний спеціаліст управління освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Огородник О.П.

Звучали слова подяки від випускників та батьків. Звучали пісні про школу. А потім був вальс, випускний вальс, який винесе юнь на стежину дорослого життя.

 

 Создан 30 мая 2014