Звернення до вандалів. Схаменіться!

Мені говорили про те, що ця стаття нікого не зацікавить. Однак, і мовчати важко. Скоро 1 вересня. Як могли, адміністрація та вчителі школи готували приміщення до нового навчального року. Адже хотілось, щоб діти прийшли в чисті, затишні кабінети. А ще, враховуючи важкий опалювальний сезон, який очікує державу, батьки учнів за власні кошти замінили вікна в багатьох кабінетах на пластикові теплозберігаючі склопакети.

І як же боляче було побачити варварськи вибиті шибки. Цеглина, що влетіла в кабінет, як факт визнання байдужості до всіх наших спільних зусиль. Хочеться запитати у варварів: невже нашій країні так добре живеться, що ви, її громадяни, руйнуєте створене вашими ж батьками? Ви ж приєднуєтесь до тих, хто хоче поставити нашу країну на коліна. І не соромно? Смішно? Дійсно, чому ж вам не сміятись, адже ви "вдало" похизувались перед друзями. Тільки дивує, невже це єдиний спосіб завоювати авторитет? Іншого не знайшлось? Ламати завжди легше, ніж створювати. Тільки і жити в зруйнованому не так вже й приємно. Спробуйте подумати про це. Хоч з поваги до ваших батьків - не руйнуйте створене ними. Створіть щось самі.

Шановні батьки. Ми вдячні Вам за допомогу школі. І просимо вибачення за наших дітей. Напевне, і Ви, і ми не додали їм любові і душевного тепла. Давайте спробуємо разом знайти шлях до взаєморозуміння. Давайте спробуємо створити умови, за яких вандалізм не буде єдиним способом довести свою значимість.

Создан 30 авг 2014