Турнір знавців історії українського козацтва.

9-10 жовтня 2014 року з метою поглиблення знань учнів про козацьку добу, про її важливе значення в історії України, про духовний зв’язок з лицарями-козаками, залучення до активного вивчення історичних витоків формування Української держави в спеціалізованій школі №200 пройшли турніри знавців історії українського козацтва приурочені до Дня українського козацтва.

Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ ставився до козаків з повагою і любов'ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. Перекази про звитяжні вчинки запорожців передаються з покоління в покоління. Епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української історії та культури.

До турнірів долучились учні середньої школи – в звитяжних  боях зійшлись учні 5-8 класів. Судді підготували низку конкурсів: конкурс девізів та емблем, конкурс малюнка «Такими були козаки», інтелектуальний конкурс «Чи знаєш ти, що…», конкурс для юних кухарів «З чого готували страву козаки?», силовий конкурс «Чи готовий ти в козаки іти?», конкурс скоромовок. Юні потомки славетних козаків з честю витримали більшість іспитів. І козаків малювали, і про звичаї їх знали, і силу продемонстрували.

Традиційно переможці отримали грамоти від адміністрації школи. Та головна нагорода – це знання і  впевненість в друзях.

Создан 10 окт 2014