Вечір інтимної лірики

Літературно-музичне свято української та світової інтимної лірики «Моя любове! Я до тебе лину» (17.02.1015)

Про кохання говорить поезія, про кохання говорять пісні. Їх і виконували учні 9-11 класів для своїх однолітків.

На сцені звучали вірші: Ліни Костенко, Максима Рильського, Павла Тичини, Василя Симоненка, Лесі Українки, Альфреда де Мюссі, Олександра Пушкіна, Сапфо, Анни Ахматової, Олександра Блока, Марини Цвєтаєвої, Сергія Єсеніна. А дарували їх присутнім учні 11-Б класу: Бас Яна, Біляєва Анастасія, Ворожбіт Анастасія, Давиденко Юлія, Затоаська Катерина, Захарчук Євгенія, Качанова Анастасія, Кушнір Дмитро, Медведєв Максим, Тарнавський Максим, Скрипка Вікторія, Ніколаєнко Марія та Шелехова Марія; учні 11-А класу: Кодацький Антон та Сотник Антон; учні 10-А класу: Бокулєва Аріна, Кабанов Ярослав та Реденський Олександр; учні 9-А класу: Головкевич Геннадій, Яцків Антон, Нечипорук Єгор, Леськів Ігор, Мацюк Вікторія та юна поетеса Євгенія Іоніцой.

Пісні про кохання подарували Катерина Воробей (10-А клас), Катерина Сивун (11-А клас), Яна Олексенко (9-Б клас), Альбіна Лернер (11-Б клас) і сімейний дует: Марія Андріївна та Адам Голота.

Учениця 11-А класу Нужна Марія виконала композиція «Вічна любов», а прекрасна пара Ірина Швед та Гліб Молько подарували ніжний та чуттєвий вальс.

Учениці 9-А класу Маргарита Петрович та Катерина Клименко запросили до світу «Лісової пісні».

Учні говорили про кохання і вчились говорити про кохання. Ніжно, пронизливо, чесно.

Обновлен 20 апр 2015. Создан 18 фев 2015